Duomenų apsauga

Duomenų pateikimas interneto parduotuvėje

Užsakymo formoje Jūs turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ar užsakymą arba apriboti Jūsų galimybes naudotis interneto parduotuve. Jūsų duomenims pasikeitus, prašome juos atnaujinti, antraip mes negalėsime jums pristatyti prekių.

Pateikdami užsakymą Jūs privalote nurodyti: el. pašto adresą, vardą, pavardę, telefono numerį, adresą; pristatymo adresą (kai norite, jog prekes pristatytų kitu adresu), įmonės pavadinimą (jei pageidaujate pristatymo į darbovietę); pristatymo laiką ir atsiskaitymo būdą.

Mes galime naudoti šiuos jūsų duomenis: 

  • Vardas, Pavardė
  • Jūsų kontaktinė informacija, įskaitant el.pašto adresą ir telefono numerį
  • Pašto kodas, adresas
  • kita informacija, surinkta jums naršant mūsų puslapį

Kam naudojami jūsų duomenys:

  • Įrašai mūsų sistemoje. Tokie kaip sąskaitos faktūros, užsakymai
  • Galime panaudoti jūsų naršymo informaciją tobulinant svetainę, kad ji geriau atitiktų vartotojų poreikius

Saugumas

Mūsų tinklapis imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindama teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims

Mes neteikiame asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka. Jūsų kontaktinė informacija gali būti perduodama mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas su Jūsų užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.

Privatumo nuostatų keitimas

Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo nuostatas apie tai pranešdami interneto parduotuvėje. Jei Jūs po šių nuostatų pakeitimų naudojatės interneto parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikytina, kad Jūs sutikote su nuostatų pakeitimu. Informaciją apie visus mūsų privatumo nuostatų pasikeitimus pranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.

Asmens duomenų tvarkymas

Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis privatumo nuostatomis.

Baigiamosios nuostatos

Šioms Privatumo nuostatoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Jei dėl šių privatumo nuostatų aprašymo Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu  info@bodziukas.lt.